Відділ будівництва та реформування

Начальник відділу Дорошенко Євгеній Вікторович

Завдання відділу:

 1. Замовлення та супроводження проектно-кошторисної документації по об’єктам будівництва.

 2. Залучення проектних організацій в розробленні проектно-кошторисної документації та підрядних організацій для виконання будівельних робіт по даній документації.

 3. Будівництво сміттєприймальних пунктів.

 4. Реконструкція та будівництво тротуарів.

 5. Підготовка рішень виконкому по питанням, що стосуються відділу.

 6. Розробка проектів місцевих програм для надання їх, як підготовлену інформацію у виконавчий комітет для винесення на розгляд депутатських комісій та сесії міської ради по: реконструкції та капітальному ремонту вуличних робіт міста, реконструкції, реставрації та будівництву сміттєприймальних пунктів по мікрорайонах міста.

 7. Надання своїх рекомендацій щодо повного та ефективного виконання завдання при розробці проектів, плані по будівництву, реконструкції, та проведенню капітальних ремонтів об’єктів комунальної (державної) власності на наступний рік,.

 8. Створення та участь у комісіях з обстеження та вводу в експлуатацію об’єктів.

 9. Ведення обліку закінчених будівельно-монтажних робіт.

 10. Надання своїх рекомендацій щодо повного та ефективного виконання завдання при підготовці та виготовленні проектно-кошторисної документації, проведенні технічного та авторського нагляду, проведенні державної експертизи проектів.

 11. Здійснення контролю щодо наявності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій будуть виконуватись будівельні роботи.

 12. Подання та супроводження пакету документів на отримання замовником від Інспекції ДАБК дозволу на виконання будівельних робіт.

 13. Контроль якості виконання та правильності ведення відповідних документів по будівництву між замовником та відповідними організаціями.

 14. Ведення звітності по будівництву. капітальному ремонту, реконструкції, наявності проектних та юридичних документів.

 15. Підготовка проектів інформаційно-аналітичних матеріалів, пов’язаних з роботою відділу, а також відповідей на запити організацій та звернень мешканців міста.

 16. Участь у здійсненні загального аналізу підсумків та перспективного розвитку будівництва в межах міста.

 17. Підготовка й подання до міської ради та її виконавчих органів пропозицій до плану розвитку стану доріг та будівель, що визначені в плані ремонту на території міста.

 18. Ведення обліку незавершеного будівництва, та можливе скорочення його.

 19. Участь у загальному плануванні діяльності управління ЖКГ та будівництва.

 20. Організація консультацій за рішенням окремих будівельних питань.

 21. Організація взаємодії з науково-дослідними інститутами, організаціями.

 22. Організація роботи з ОСББ, ЖБК та з комунальними підприємствами по питаннях реформування ЖКГ.

 23. Популяризація ідей та перспектив переходу будинків на самоуправління (ОСББ), участь у розробці заходів по стабільному розвитку та управлінню ЖКГ.

 24. Проведення прийому громадян з розглядом заяв та підготовки відповідей по питаннях будівництва, реформування ЖКГ, створення ОСББ та ін., що стосуються роботи відділу.

 25. Проведення роботи з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами по підготовці будинків до опалювального періоду.

 26. 26. Контроль голів будинків, в яких створено ОСББ та ЖБК за виконанням правил благоустрою щодо утримання прибудинкових територій.

 27. 27. Організація та участь у нарадах з питань реформування ЖКГ.

 28. Організація та участь у загальних зборах житлових будинків по питанням створення та існування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

 29. Надання консультацій та необхідної літератури для створення та реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). 

  Корнієнко Юлія Миколаївна - головний спеціаліст відділу будівництва та реформування управління ЖКГ та будівництва Ніжинської міської ради,                   тел. 067-994-28-57