Головна » 2023 » Липень » 27 » Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
12:56
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі: 90510000-6 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (надання послуги з ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ на території Ніжинської територіальної громади)

Обґрунтування доцільності закупівлі. Згідно з рішенням міської ради 8 скликання від 20.06.2023р. № 6-31/2023 р. З міського бюджету Управління ЖКГ та будівництва визначено головним розпорядником щодо закупівлі послуг з ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ на території Ніжинської територіальної громади в 2023 році.

Обґрунтування обсягів закупівлі: орієнтовні обсяги послуги визначено відповідно виділеної суми коштів та розрахунку АВК який склав 820000,00 грн. 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: Передбачається виконання робіт з ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ на території Ніжинської територіальної громади .

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі: вартість послуг з  Поточного ремонту тротуару  визначено з урахуванням Методики визначення вартості дорожніх робіт та послуг щодо визначення вартості нового будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, затвердженою Міністерством інфраструктури України від 07.10.2022 №753 та програмного комплексу АВК-5.

№ п/п

Найменування робіт та витрат

Один.виміру

Кількість

1.1

Навантаження, перевезення та захоронення сміття, прибирання місця навантаження

т

1623

Переглядів: 19 | Додав: komynalnegosp | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar