Шановні мешканці міста Ніжина! Повідомляємо, що у відповідності до п. 5.5 «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України », затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. за № 105 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 27.07.2006 за №880/12754 відповідальними за збереження та належний догляд за зеленими насадженнями (деревами), які ростуть на приватних садибах є власники приватних садиб або користувачі.

... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: komynalnegosp | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

Управлінням ЖКГ та будівництва на протязі жовтня-листопада місяців у 2017 році було проведено тендер на Реконструкцію басейну з утепленням зовнішніх стін ННВК №16 "Престиж", м.Ніжин, вул.3-й мікрорайон, 11, Чернігівської обл. Переможцем з найекономічнішою пропозицією визнано учасника з м. Чернігів ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "УКРСІВЕРБУД" ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДСК". Заключено договір на проведення робіт до кінця 2018 року. Кошти виділено з фонду соціально-економічного розвитку за сприянням народного депутата України Олександра Кодоли та за рахунок співфінансування з міського бюджету. Проводиться інтенсивна робота по відновленню басейну, працюють професійні бригади вищевказаного підприємства на чолі з генеральним директором Вік ... Читати далі »

Переглядів: 158 | Додав: komynalnegosp | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

В нашому місті склалася аварійна ситуація зі старими автобусними зупинками. Тому, в 2017 році було виділено кошти з фонду соціально-економічного розвитку за сприянням народного депутата України Олександра Кодоли та за рахунок співфінансування з міського бюджету для будівництва нових. Управлінням житлово-комунального господартва та будівництва було замовлено проекти на 18 зупинкових комплексів та визначено їх місцерозташування. Таким чином, по місту буде встановлено нові автобусні зупинки малі (4 м завдовжки) та великі (6м довжиною), а саме: по вулиці Незалежності, по вул. Набережна, по вул. Синяківська, по вул. Гвардійська, по вул. Б.Хмельницького, по вул. Василівська, по вул. Шевченка тощо. До настання зимового періоду розпочато монтування та укріплення металевої ... Читати далі »

Переглядів: 181 | Додав: komynalnegosp | Дата: 06.03.2018 | Коментарі (0)

Вже доброю традицією нашого міста стало проведення місячника благоустрою і санітарії. Починаючи з 26 березня поточного року буде проведено заходи з благоустрою, санітарного очищення та озеленення міста Ніжина. Для проведення робіт будуть залучені керівники всіх підприємств, установ та організацій, що розташовані на території міста, яким необхідно буде розробити свої плани заходів щодо проведення місячника з озеленення, благоустрою та санітарного очищення закріплених за ними об’єктів благоустрою та прилеглих до них територій. За результатами роботи буде викладено інформацію в засобах массової інформації. Запрошуємо всіх долучитися до покращення зовнішнього вигляду рідного міста. проведення доного заходу регламентуєт ... Читати далі »

Переглядів: 101 | Додав: komynalnegosp | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

Управління житлово-комунального господарства та будіництва Ніжинської міської ради звертається до підприємств, установ, закладів міста всіх форм власності та населення з повідомленням про те, що згідно п. і) статті 32 Закону України "Про відходи" з метою обмеження та запобігання негативному впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров'я людини забороняється з 1 січня 2018 року захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів ( Частину першу статті 32 доповнено пунктом "і" згідно із законом №5402-VI (5202-17) від 02.10.2012). Просимо відреагувати на зазначені зміни в законодавстві та вчиняти дії у відповідності до нього (здійснювати сортування, відділення ресурсоцінних компонентів (скло, пластик, папір, автономні елементи живлення) сміття на ... Читати далі »

Переглядів: 127 | Додав: komynalnegosp | Дата: 02.03.2018 | Коментарі (0)

В зв’язку з розірванням договору на перевезення пасажирів по місту Ніжину, з ТОВ «ГраАль», та призначенням тимчасових перевізників на маршрути № 11 і 12 ПП «Омнібус Н» та маршрут № 13 ТОВ «Пассервіс», внесені зміни в графіки руху транспортних засобів на даних маршрутах. Для забезпечення якісного надання послуг з перевезення пасажирів на даних маршрутах, зауваження та пропозиції  надавати до відділу транспорту та зв’язку управління житлово – комунального господарства та будівництва, що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Московська 20, телефон для довідок 7 – 12 – 62.

Затверджено графіки руху:

... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: komynalnegosp | Дата: 27.02.2018 | Коментарі (0)

Управлінням житлово-комунального  господарства та будівництва Ніжинської міської ради по проведенню робіт з капітального будівництва доріг по місту на 2018 рік заплановано ряд проектів. Таким чином, виконано замовлення по виготовленню проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту доріг по вулицям Коцюбинського, Нєкрасова, Короленка, Студентської, Думської та Гребінки. На прикінці минулого року погодні умови завадили закінчити роботи по двом проектам, а саме: "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Богуна" та "Капітальний ремонт внутріквартальної дороги біля будинків № 18 та 20 по вул. Озерна та вул. Шевченка". Тому вони будуть завершені в поточному році. 

Переглядів: 292 | Додав: komynalnegosp | Дата: 01.02.2018 | Коментарі (0)

На протязі 2017 року в дружній команді працювало багато підприємств та установ, а також покровителів для покращення благоустрою в нашому рідному місті. Ніжин отримав багато новинок, таких як дитячі майданчики, зупинкові комплекси, головну ялинку міста тощо. Проведено роботи по капітальному ремонту доріг по вул. Гімназійна та вул. Богуна, замовлено проектно-коштористну документацію для проведення капітального ремонту доріг по вул. Незалежності, вул. Короленка, проведено роботи з поточного та ямкового ремонту доріг по всьому місту, грейдерування дорожнього покриття на віддалених вулицях міста. Задля безпеки дорожнього руху відновлено розмітку та встановлено лежачі поліцейські. Потурбувалися також і про вуличне освітлення. Управлінням ЖКГ та будівництва було проведено тендер на закупівлю нов ... Читати далі »

Переглядів: 133 | Додав: komynalnegosp | Дата: 29.12.2017 | Коментарі (0)

                                 

Автономне вуличне освітлення від сонячних батарей- економічний і сучасний вибір, який вирішує проблему будь-якого зовнішнього освітлення. Установка зовнішнього освітлення або його заміна і модернізація є одними з головних проблем суспільства на сьогодняшній день, враховуючи тарифи на електроенергію, що зростають щорічно. Тому автономне вуличне освітлення є альтернвтивним рішенням, яке постійно скорочує бюджет на освітлення в результаті щомісячних заощаджень на рахунках за електроенергію. Переваг безліч.

... Читати далі »

Переглядів: 117 | Додав: komynalnegosp | Дата: 05.12.2017 | Коментарі (0)

Нові дитячі містечка принесла золота осінь всім маленьким мешканцям нашого міста. Кошти на придбання  майданчиків виділено із фонду соціального розвитку за сприянням народного депутата України Олександра Кодоли та проведено їх закупівлю Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради. Для проведення робіт замовлено проекти на їх встановлення. Це вже стало доброю традицією для міста. Дитячі та спортивні майданчики будують  як у центральних так і у найвіддаленіших районах. Наразі вже змонтовано дитячі містечка по вул. Батюка, по вул. 9 січня(р-н Фрунзівки), по вул. Прилуцька, 160 в ДНЗ №25, по вул. Василівська в ЗОШ №12 та в ДНЗ №13 "Берізка". До кінця року заплановано завершити роботи за адресами: вул. Федерса, 23, вул ... Читати далі »

Переглядів: 124 | Додав: komynalnegosp | Дата: 15.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 »